(+421) 0917 778 057 beautysalontr@gmail.com

LASH LIFT

…pre váš zvodný pohľad…

lash lift

Čo je Lash Lift?

Technika Lash Lift sa používa na vytvorenie zvodného pohľadu aj bez nutnosti predlžovania rias umelými. 

Mihalnice sa vytočia pomocou silikónových podložiek. Všetky prípravky, ktoré sa použijú sú šetrné k mihalniciam. Nedôjde tak k ich spáleniu alebo oslabeniu. 

Tento spôsob je šetrnejší než klasická trvalá na riasy a je vhodný takmer na všetky typy mihalnic. V prípade, že máte veľmi krátke alebo tvrdé mihalnice, nemusí byť výsledný efekt až taký viditeľný.

Postup v sebe zahŕňa aj farbenie mihalnic a celkovo trvá cca 30 minút. 

Výdrž Lash Liftingu je 4 až 6 týždňov. Závisí hlavne od následnej starostilovosti. U žien, ktoré sa pravidelne líčia môže byť trvácnosť nižšia. 

Upozornenia

24 hodín po aplikácii by mihalnice nemali prísť do kontaktu s vodou, nesmie sa nanášať akýkoľvek make-up (špirála, očné tiene, linka, …) Odporúčame používať odličovacie prípravky na báze vody. Olejové by mohli výrazne skrátiť živostnosť Lash Liftingu. 

Po 24 hodinách si môžete mihalnice líčiť, odličovať, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi a pod.

Mihálnice sa nesmú vytáčať kulmou na mihalnice. 

V prípade akýchkoľvek hormonálnych zmien (gravidita, problémy so štítnou žľazou,…) sa nemusí dostaviť želaný výsledný efekt. Neodporúčame aplikovať počas menštruácie. Tak isto nie je aplikácia možná pri prebiehajúcich zápalových procesoch oka, alergii, a pod.

Cena Lash Liftu 22€ vrátane farbenia rias. 

 

 

Rezervujte si Termín