(+421) 0917 778 057 beautysalontr@gmail.com

prístrojové ošetrenia

 

kavitačný peeling

 

Bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn. Odstraňuje nadbytočný maz, pomáha zlepšiť akné. Používa sa pri hĺbkovom čistení pokožky. 

Sonoforéza

 

Zlepšuje krvný obeh a okysličenie pokožky, čím napomáha rýchlejšiemu preniknutiu účinných látok hlbšie do pokožky. 

Ultrasonic – ultrazvuk

 

Systém hĺbkového transportu aktívnych látok do pokožky vplyvom ultrazvukových vĺn. Účinok samotnej procedúry na pokožku trvá až  72 hodín. Pomáha zlepšiť kontúry tváre a podbradku, spevniť štruktúru pleti, obnovuje tvorbu kolagénu, zmenšuje vačky pod očami a v neposlednom rade sa používa ako prevencia proti stárnutiu pokožky. 

Galvanic – galvanizácia

 

Ošetrenie pokožky kontrolovaných galvanickým prúdom. Používame ju na zlepšenie stavu viditeľných povrchových vrások, akné, červené cievky na tvári, rozšírené póry, omrzliny, ale aj na ochabnuté svalstvo tváre. 

ozonizér

 

Má antiseptické a dezinfekčné účinky. Používa sa pri ošetreniach aknóznej a seboroickej pleti a na dezinfekciu pleti po hĺbkovovm čistení, pretože uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz. Jeho používanie zlepšuje prekrvenie pokožky, výživu a regeneráciu buniek. Je vhodný na regeneráciu všetkých typov pleti. 

diamantová dermabrázia

 

Bezbolestná metóda ošetrovania pokožky špeciálnou diamantovou koncovkou. Zabezpečuje jemné odstránenie povrchových buniek pokožky. Metóda má široké využitie v omladzovaní pokožky, korekcii vrások a jaziev, odstraňovaní škvŕn, čistení pokožky a eliminácii akné. Pokožka je po ošetrení vyhladená a vypnutá. Je to alternatívna náhrada chemického peelingu. Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. 

Rezervujte si Termín